„Trump suferă o înfrângere majoră în alegerile șocante din România” – organizația MeidasTouch, care oferă cel mai popular podcast din SUA / „Aceasta este o înfrângere majoră pentru Vladimir Putin”

cover youtube de la un video meidastouch Sursa foto: YouTube / MeidasTouch

Organizația media MeidasTouch, care în acest moment deține cel mai popular podcast din SUA, a publicat un clip video pe canalul său de YouTube cu peste 4,8 milioane de abonați în care a acoperit victoria lui Nicușor Dan în alegeri.

Urmărește mai jos producțiile video ale Economedia:

- articolul continuă mai jos -

„Trump suferă o înfrângere majoră în alegerile șocante din România” este titlul videoclipului. Gazda, Ben Meiselas, subliniază că aceasta este o înfrângere și pentru Rusia. „Aceasta este o înfrângere majoră pentru Vladimir Putin”, a declarat el.

Clipul video avea peste 467.000 de vizualizări la momentul redactării articolului. Mii de oameni au comentat pe YouTube.

Analize Economedia

Piața de curierat, România, Cargus, Sameday, Fan Courier, Profit net, Cifră de afaceri, Pachet
Fermier cu legume
Linie asamblare uzina Dacia Mioveni (4)
Imagine apa piscină
Job, căutare de job, șomeri, tineri șomeri
Knauf Insulation, fabrica vata minerala sticla
George-Simion-Nicusor-Dan (1)
Steaguri Romania si UE
bani, lei, finante, bancnote, euro, 5 lei
bec iluminat, becuri
piata auto, uniunea europeana, romania
recesiune
sua dolari drapel ajutor steag flag us bani karolina-grabowska-4386425
Piata 9 restaurant
recesiune
tineri programatori foto
Corinthia
criza de ouă din SUA
2265634-800x534
retea electrica - Transelectrica
digitalizare, calculator, cod, programare
statele unite, sua, washington, china, beijing, putere, geopolitica, razboi economic comercial, sanctiuni economice
antreprenoare, femeie, business, tech
tineri joburi IUF- The International University Fair
parc nufarul
economie razboi bani
romania germania
Concedieri scaderi economie
industrie forta de munca somaj industrial uzina fabrica manufactura muncitor muncitor necalificat
blindate, armata, militar

„România merită să fie liberă. Au trecut prin suficiente orori cu Ceaușescu”, a scris o persoană.

„Canada, Australia, România… cine va fi următorul care va adera la democrație?”, s-a întrebat un alt utilizator de YouTube.

MeidasTouch este o organizație anti-Trump și progresistă, fondată de frații Ben, Brett și Jordan Meiselas. The MeidasTouch Podcast a depășit anul acesta Joe Rogan Experience și a devenit cel mai popular podcast din SUA.

Citește și: Bucurie în comunitățile Ukraine și Europe de pe Reddit după victoria lui Nicușor Dan / Acestea au milioane de membri, iar postările despre eveniment au ajuns în top: „Acestea au fost alegeri importante pentru întreaga Europă”