Compania aeriană low cost Wizz Air pune din nou la vânzare abonamentul său denumit „All You Can Fly”, care oferă o gamă largă de zboruri pe o perioadă de 12 luni pentru 499 euro, un preț redus față de 2024. Anul trecut, compania a pus de două ori în vânzare acest abonament, după ce oferta inițială din august s-a epuizat în 48 de ore.

Urmărește mai jos producțiile video ale Economedia:

- articolul continuă mai jos -

Compania va pune la dispoziție 10.000 de abonamente „All You Can Fly”, care vor putea fi achiziționate în 34 de țări, a anunțat Michael Delehant, Senior Chief Commercial and Operations Officer la Wizz Air, în cadrul unui eveniment organizat la Londra, la care a participat și Economedia.

Abonamentul va permite clienților să achiziționeze bilete timp de un an doar cu o taxă recurentă de rezervare de 9,99 euro per segment de zbor.

Analize Economedia

calcule buget
investiții, creșteri, acțiuni, bursă, taur, bull
cresteri, dividende, bursa, piata de capital
Dubai proprietati imobiliare
România-Ungaria steaguri
un programator lucreaza la un laptop
adrian-dragos-paval-dedeman
economie calcule
somer calculator
burse, piete, multipli
bani, lei, economie, finante, deficit, inflatie
armata romana, capu midia, romania, nato, militari, soldati, antrenament, exercitiu militar, himars, rachete, sisteme de aparare aeriana
auto, masina chinezeasca
om robot industria automotive
transport
studenti, universitate, academie, absolventi
Piața de curierat, România, Cargus, Sameday, Fan Courier, Profit net, Cifră de afaceri, Pachet
Fermier cu legume
linie asamblare Dacia
Imagine apa piscină
Job, căutare de job, șomeri, tineri șomeri
Knauf Insulation, fabrica vata minerala sticla
George-Simion-Nicusor-Dan (1)
Steaguri Romania si UE
bani, lei, finante, bancnote, euro, 5 lei
bec iluminat, becuri
piata auto, uniunea europeana, romania
recesiune
sua dolari drapel ajutor steag flag us bani karolina-grabowska-4386425
Piata 9 restaurant

Anul trecut, abonamentul costa 599 euro.

Clienții trebuie să fie atenți la condiții. Spre exemplu, serviciile auxiliare precum bagajul și alegerea locului nu sunt incluse în taxa de membru, dar pot fi adăugate separat la rezervare. Doar zborurile internaționale sunt incluse în abonament. Locurile sunt disponibile în funcție de disponibilitateiar tarifele de membru WIZZ All You Can Fly nu sunt garantate a fi disponibile pentru fiecare zbor anunțat de Wizz Air.